Bytové doplňky

Bytové doplňky a dekorace pro váš domov
S dekoracemi a ladícími bytovými doplňky si můžete svůj byt navrhnout individuálně podle vlastního vkusu a zajistit si útulný pocit domova. Zkrášlete si svůj obytný prostor koši na prádlo z přírodního proutí, policovými boxy na různé maličkosti, ozdobnými podstavci a mnoha dalšími předměty, které z vašeho domova udělají to nejkrásnější místo na světě. Udělejte si pohodlí v domě i na zahradě a neobejděte se bez příjemné atmosféry, kterou dokáží navodit doplňky od VIVANNO. Splňte si svůj sen o domově, kde se budete cítit dobře. 

 

Podkategorie:

Filtr
1 z 3
1 z 3

VIVANNO nabízí doplňky do domácnosti, se kterými můžete navodit domácí atmosféru a vybere si zde opravdu každý. Pokoje pro mládež mohou být vybaveny atraktivními prádelními koši a úložnými boxy. V kuchyni jsou nepostradatelným doplňkem proutěné podnosy a držáky na láhve. Váš obývací pokoj nebo předsíň zkrášlete podstavcem, který můžete vybavit dekorativními předměty, jako je elegantní váza, mísa se sezónními přírodninami, sošky apod. Prohlédněte si řadu bytových doplňků VIVANNO.

Bytové doplňky - praktické, užitečné a dekorativní
Mnohé z bytových doplňků od VIVANNO jsou nejen krásné a hodí se jako dekorace. Většina příslušenství se řadí také do velmi praktických a užitečných pomůcek. Policové boxy z proutí vypadají ve skříních harmonicky a zároveň nabízejí prostor pro uložení časopisů, knih nebo jiných drobností. Stojany na noviny a koše na láhve lze v domácnosti snadno přemístit a mít je po ruce přesně tam, kde právě potřebujete. Různé koše lze využít jako úložné koše na noviny, hračky, dřevo, prádlo a jiné. Důvěřujte nejlepšímu řemeslnému zpracování a kvalitě, které proměňují ručně vyráběné produkty v mimořádné předměty.

Různé materiály
V e-shopu si obvykle můžete v různých kategoriích vybrat mezi různými materiály. Nabízíme ty nejkvalitnější ručně vyráběné košíkářské výrobky ze 100% přírodních materiálů, jako je vodní hyacint nebo ratan. Mořská tráva je k dispozici také pro boxy, přepravky a koše. Truhly na prádlo a prádelní koše vyrobené z polyratanu navíc zajišťují odolné a robustní kvalitní zboží, které se vám bude líbit a sloužit po mnoho let. Další produkty v řadě jsou vyrobeny ze sklolaminátu, jako jsou elegantní a exkluzivní svícny a sloupy s vysokým leskem nebo v matu.