Dekorační misky

Dekorační misky jsou vítanými doplňky pro milovníky dekorací. Nejenže v našich dekoračních miskách můžete pěstovat různé druhy sukulentů a drobných rostlin, které jim propůjčí přirozený a svěží vzhled, ale můžete do nich umístit jakékoli dekorace dle vašeho vkusu. Na rostliny jsou vhodné velké dekorativní misky. Nabízejí dostatek prostoru pro kořenový bal rostlin. Orchideje lze také zasadit do dekoračních misek a umístit je na parapetu.

 

Filtr
1 z 1
1 z 1

Charisma dekoračních mís utváří v domě nebo na terase nádherné kouzlo. Vzhledem k tomu, že je naprosto na vaší fantazii a vkusu, čím dekorační mísy vyplníte, nabízí se mnoho variant, které budou vhodné právě pro vás a váš interiér. Dekorace můžete měnit dle aktuálních trendů nebo ročních období. 

Obzvláště příznivý vliv na celkovou atmosféru mají dekorační misky s dekoracemi jako jsou svíčky. Opatřete dekorativním mísám svíčky a mihotavé světlo vám vytvoří příjemný večer plný klidu.

Mnohoúčelová povaha dekoračních mís umožňuje jejich využití v nejrůznějších místnostech v domě, ale také na terase, zahradě či balkonu. Umístit je můžete na stůl, komodu, podlahu, schody, parapet - opět je pouze na vašich preferencích, kam mísu umístíte. 

V našem internetovém obchodě VIVANNO najdete mnoho vkusných modelů. V širokém výběru naleznete různé tvary, velikosti a samozřejmě i barvy. Dekorativní misky ve stříbrné, černé, bílé, šedé, hnědé (taupe), červené a antracitové barvě upoutají vaši pozornost. Vyberte si barvu, která se vám nejvíce líbí a která se nejlépe hodí do vašeho prostředí. 

Dekorativní mísy s betonovým vzhledem jsou absolutním hitem současného trendu bydlení. Nabízíme vám několik variant z pískovce - materiálu s otevřenými póry, který poskytuje oblíbený rustikální vzhled.

Některé misky na rostliny jsou vhodné i ven. Lze je umístit na terasu nebo do zahrady. Čtěte pečlivě informace u produktu, kde je nejvhodnější umístění uvedené.

Tvary ozdobných misek můžete vybírat od hranatých přes obdélníkové, od podlouhlých až po kulaté. Liší se od sebe svým designem a barvou.