Dřevěné dekorace

Dekorace ze dřeva se hodí téměř do každého bytu a domu. Nezáleží na tom, zda se jedná o novostavbu nebo venkovský dům, dekor dřeva lze skvěle kombinovat s mnoha styly zařízení. 

 

Filtr
Filtr
Cena
Od 1066 Kč do 7227
Kategorie hloubky
Kategorie průměru
Kategorie šířky
Umístění
1 z 1
1 z 1

Skandinávský look shabby chic (omšelý, opotřebovaný), který lze označit i jako vintage styl, je velmi trendy. Dřevěné dekorace v shabby chic vzhledu jsou mixem přírodních barev dřeva s bílou. Bílé stěny nebo šedé předměty s tímto stylem dokonale ladí. Tato barevná kombinace působí domácky a vytváří krásné prostředí, ve kterém se budete okamžitě cítit pohodlně.

Dřevěné dekorativní svícny
V online obchodě VIVANNO najdete zajímavé dřevěné dekorační předměty, které zútulní váš domov. Například v obývacím pokoji můžete vytvořit vyjímečnou atmosféru s dřevěnými vysokými svícny a užívat si večery při svíčkách. Tlumené světlo svíček vrhá do místnosti příjemnou, teplou záři a může zcela jistě nahradit lampy, které jsou obvykle příliš jasné. Zejména v zimním čase, kdy je brzy tma, navodí svícny tu správnou domácí atmosféru.

Dále jsou lucerny vhodné jako dřevěné dekorace před dveře. Většina dřevěných dekoračních předmětů je vhodná i do exteriéru a je odolná vůči povětrnostním vlivům. Mohou být umístěny na zahradě nebo na terase.

Dekorativní podstavce vyrobené ze dřeva
Postavte dřevěné sloupky jako krásnou dekoraci všude tam, kde chcete upoutat pozornost hostů, kolemjdoucích, přátel, rodiny. Se sloupem vysokým 100 cm nepřehlédnutelným způsobem vystavíte květináče, dekorační prvky nebo květinové mísy. Můžete si vybrat svou oblíbenou barvu, jako je bílá, shabby chic, hnědá nebo černobílá a umístit podstavec například ke vchodovým dveřím. 

Nakupujte dřevěné dekorace levně online
Hledáte tu správnou dřevěnou dekoraci na Velikonoce, Vánoce, jaro nebo podzim? Objednejte si dekorativní dřevěné předměty v internetovém obchodě VIVANNO a využijte kvalitu za rozumnou cenu. Naše produktové fotografie vám poskytují nápady na dekorace ze dřeva, které můžete jednoduše realizovat doma.