Podstavce

S podstavci od VIVANNO získáte elegantní dekorace, které jsou přesně tou správnou volbou, pokud chcete upozornit na konkrétní předmět. Sochy, vázy, květináče, mísy s ovocem a různé jiné dekorační předměty dle vašeho vkusu můžete díky podstavcům vyzdvihnout a zvýraznit. Se správným předmětem bude volně stojící podstavec opravdovou ozdobou každé místnosti. 

 

Filtr
1 z 1
1 z 1

Hra s kontrasty - podstavce v různých barvách

Aby se předmět na podstavci správně vyjímal, je vhodné volit mezi oběma prvky výrazný kontrast. Sloupy a podstavce VIVANNO jsou k dispozici v různých barvách, což umožňuje vysoce kontrastní kompozice. Použijte například bílý podstavec s barevným květináčem. Vybírat můžete z několika barevných odstínů a kombinovat dle libosti. 

Vysoce kvalitní materiál
Podstavce od VIVANNO jsou vyrobeny z vysoce kvalitního sklolaminátu. Tento materiál je velmi robustní a stabilní. Navíc má tu vlastnost, že se velmi snadno udržuje. Pro odstranění prachu jednoduše otřete povrch vlhkým bavlněným hadříkem. Podstavce ve vysokém lesku jsou vhodné pro vnitřní použití, zatímco ty v matné barvě lze použít i venku. Vyzdobte si jimi terasu, balkon nebo i zahradu.

Nechybí ani podstavec z exkluzivní nerezi. Nerezová ocel V2A je se svým kartáčovaným povrchem oblíbeným materiálem u našich zákazníků v oblasti květináčů, použili jsme ji tedy i u podstavců. Je odolná vůči povětrnostním vlivům a korozi. Nádherný vzhled nerezového podstavce zajišťuje exkluzivitu a celkový moderní vzhled. 

Od malých po velké 

Podstavce od VIVANNO jsou k dispozici v různých provedeních. Z hlediska velikosti jsou nejoblíbenější zejména sloupy vysoké až 100 cm. Půdorys 30 x 30 cm nabízí dostatek prostoru pro umístění atraktivní dekorace. Některé z platforem jsou k dispozici také ve výškách 60 a 80 cm. Všechny tři velikosti dohromady vytvoří kaskádovitý obraz, který ve velkých místnostech bude opravdovou ozdobou.

Kam podstavce umístit?
V podstatě neexistuje místo, které by se pro umístění podstavců nehodilo. Jsou ale prostory, které se k tomuto účelu hodí dvojnásob. Jedním z nich je vstupní prostor. Přímo u vchodu, před vchodovými dveřmi nebo na vnitřní straně vchodu do domu uvítá podstavec vaše hosty svým velkolepým vzhledem. Pokud máte dostatek místa, tento impozantní dekorativní prvek vás bude těšit v obývacím pokoji, jídelně nebo ložnici. Podstavce lze umístit volně v místnosti nebo u stěny. 

Sklolaminátové podstavce v betonovém provedení působí rustikálně. Vypadají velmi podobně jako beton, ale jsou ve srovnání s ním mnohem lehčí, při zachování stejné stability. Mohou být použity v interiéru i exteriéru a jsou absolutně odolné vůči povětrnostním vlivům a mrazu. 

Podstavce v komerčním prostoru
Podstavce jsou oblíbené i v komerčním sektoru. Gastronomie a hotely s nimi vytvářejí pro své hosty atraktivní dekorace. Obchody na nich mohou velkoryse prezentovat své produkty. V závislosti na ročním období mohou podstavce poskytnout vánoční nebo jarní náladu. Když už mluvíme o Vánocích: pokud chcete během vánočního období podpořit atmosféru velmi speciálním podstavcem, měli byste se blíže podívat na stříbrnou a zlatou barvu s vysokým leskem.