Svícny a lucerny

Bez ohledu na to, jaké je roční období, jsou vysoké svícny skutečným dekorativním zážitkem pro zahradu, terasu, vaši domácnost, ale také komerční prostory jako jsou hotely nebo restaurace. Kdo by nemiloval trávit klidné hodiny všedního dne při svíčkách. S lucernovými sloupy si můžete do svého domova přinést světlo svíček obzvláště elegantně a moderně. Udělejte si pohodlí a užijte si  pozorování blikajících svíček ve tmě.

Filtr
1 z 1
1 z 1

Relax a harmonie 
V obývacím pokoji může svícen nebo lucerna se skleněným krytem poskytnout obzvláště krásné chvíle. Pohodlně se uvelebíte na pohovce a necháte se opájet světlem svíček, které svádí ke snění. Sloup s lucernou vytváří harmonické prostředí, které vám umožní relaxovat a navodí vám útulný pocit.

Vysoké svícny jsou k dispozici v různých materiálech. Můžete se spolehnout na vláknocement, sklolaminát, plast nebo dřevo.  Zkombinujte moderní styl nábytku s těmito svícny a užijte si pohled na elegantní a rovné linie. Své hosty můžete přivítat také lucernou přímo ve vstupním prostoru. Působí to lákavě a vaši návštěvníci budou rádi vzpomínat na vaši útulnou atmosféru.

Vysoké lucerny - barvy do každého pokoje
Abyste mohli najít tu správnou lucernu pro každý pokoj, nabízí VIVANNO širokou škálu barev těchto vysokých svítících sloupů. Ať už máte na výběr černou, bílou, stříbrnou, zlatou nebo hnědou, můžete si vybrat individuálně podle svého vkusu a stylu zařízení.

Krásnou a přirozeně vypadající LUMIRU si můžete vybrat i z materiálu dřevo. Je k dispozici jak po jednotlivých kusech, tak jako sada 3 ks. Vkusné svícny v rustikálním vzhledu dřeva lze skvěle využít v interiéru ve venkovském stylu. 

Odolný vůči povětrnostním vlivům - sloup s lucernou do exteriéru
Ve venkovním prostoru je důležité dbát na odolnost vůči povětrnostním vlivům a robustním vlastnostem svícnů. Svícny ze sklolaminátu a vláknocementu lze celoročně postavit venku v chráněném venkovním prostoru jako je krytá terasa, zastřešené zádveří apod. V zimě, kdy teploty klesnou dál než pod bod mrazu, je třeba skleněnou vitrínu přenést do interiéru. Postavte svícen ke vchodovým dveřím nebo ho vystavte na terasu. Rustikální betonový vzhled se ideálně kombinuje se spoustou zahradního nábytku.

Designy luceren od VIVANNO jsou jednoduché a přesto elegantní. Hranaté, vysoké sloupy s lucernami jsou dostupné v e-shopu v různých výškách, např. 80 cm a 100 cm. 

Pokud jde o odolnost vůči povětrnostním vlivům, přečtěte si informace u konkrétního produktu.

Moderní lucerna
Ať už na zahradě nebo v interiéru, světelná hra svíček okouzlí nejen oči dětí, ale i dospělých. Sloup lucerny je dodáván se skleněným krytem, který chrání svíčku před větrem. Sloup je zevnitř dutý. Nyní již nestojí nic v cestě dlouhým, letním večerům na verandě nebo balkoně. Už teď se můžete těšit na krásný letní čas pod širým nebem při svíčkách. 

Lucerny a stolní svícny - malé, ale mohutné! 
S malými svítidly CANDELITO a CANDELITA byla řada vysokých svícnů rozšířena o malý formát. Ať už jsou umístěny přímo na stole, komodě nebo na podlaze, tyto svícny skutečně upoutají vaši pozornost a přinesou tu správnou atmosférou.