Balkonové truhlíky

Zkrášlení balkonu závěsnými květinovými truhlíky od značky VIVANNO je vkusnou a praktickou volbou. Speciální typ zavěšení umožňuje snadné připevnění k balkonovému zábradlí. Truhlík se po zavěšení nakloní mírně dopředu a usadí se přímo na zábradlí. Balkon se promění v relaxační oázu a vytvoří místo klidu pro vaše rozjímání či osobní rozvoj. Příjemná atmosféra s balkonovými truhlíky na rostliny od značky VIVANNO.

 

Filtr
1 z 1
1 z 1

Závěsné truhlíky se vyznačují svou praktičností pro menší balkony, kde nezabírají místo na podlaze a zároveň krášlí barevnými rostlinami tento venkovní prostor, kde můžete strávit příjemné chvíle.

Květinové truhlíky od značky VIVANNO najdou své umístění na zahradě, terase nebo na okenním parapetu. Parapet s květinovými truhlíky vnese vždy kousek přírody do vašeho životního prostoru. Nechte se unést vůní květin.

Důležité faktory k objednávce květinového nebo balkonového truhlíku

- výběr správné velikosti (výběr z několika druhů rozměrů)

- přesný rozměr zábradlí

- volba materiálu (sklolaminát, plast, nerez, polyratan)

ROZMĚRY:

Balkonový truhlík 50 / 60 / 80 / 100 cm

Květinový truhlík 40 / 60 / 80 / 100 cm

SKLOLAMINÁT

Sklolaminátové květinové truhlíky lze použít v interiéru i exteriéru. Jsou vhodné pro venkovní instalaci po celý rok a odolné vůči povětrnostním vlivům.

Sklolaminát je kombinací syntetických pryskyřic s přísadami skelných vláken. Materiál je nerozbitný, mrazuvzdorný a odolný vůči UV záření. Kvalitní barva zůstává v průběhu času neměnná. Sklolaminát se vyznačuje nízkou hmotností ve srovnání s jinými materiály.

POLYRATAN

Lze použít v interiéru i exteriéru. Materiál je mrazuvzdorný a odolá všem povětrnostním vlivům. Nadčasová barva květinových truhlíků hnědá a černá je velmi oblíbená u zákazníků. Povrchová struktura je vkusná a se zelenými rostlinami působí přirozeně.

NEREZOVÁ OCEL

Truhlík z odolného materiálu s ušlechtilým vzhledem bude ozdobou na vašem parapetu, zahradě nebo terase. V letním období vytváří nerezová ocel efekt odrazu slunce a truhlíky září ve své vlastní eleganci.  Nejčastěji najdou své umístění na rozlehlých střešních terasách moderních budov a obchodních centrech.

PLAST

Vysoce kvalitní plast je profesionálně zpracován. Plastové truhlíky na květiny upoutají pozornost. Plastové truhlíky v antracitové a bílé barvě jsou velmi oblíbené modely. Květinové a balkonové truhlíky z plastu jsou vhodné jak do exteriéru tak i do interiéru.

Květinové a balkonové truhlíky od značky VIVANNO v atraktivním designu jsou dostupné na našem e-shopu, využijte této možnosti a šetřete svůj čas. Objednávejte produkty přímo z vašeho domova.