Dělení prostoru

Květináče od firmy VIVANNO jako dělící prvek a ochrana soukromí

Vzhledem ke své velikosti a úzkému provedení je instalace dělících květináčů populární na rozlehlých terasách, zahradách a ve veřejném prostoru měst a obcí. Díky svému designu jsou tyto květináče vhodné jako optické clony pro ochranu soukromí. Dělících květináče umožňují vytvořit vhodnou výsadbou přírodní zástěny. Vhodné jsou vysoké traviny, drobné tuje, bambus a jiné.

 

Filtr
1 z 1
1 z 1

Rozlehlý prostor můžete dělícími květináči zútulnit a vytvořit v něm zóny, které poskytují soukromí.  Dělící příčky z květináčů jsou ideální pro komerční využití, do velkých jídelen, open space kanceláří, hotelových hal, ordinací atd.

Umístění - zahrada

Zde dělící květináče vytváří hranici mezi sousedy, vkusnou zástěnu pro ochranu soukromí. Nejčastěji využívané v satelitních výstavbách jako vhodná přírodní stěna. K výsadbě se nejčastěji používají vysoké trávy, které jsou k tomuto účelu ideální. 

Umístění - terasa

Ideální a vkusná přírodní dělící stěna mezi terasou a zahradní částí. Odpočinkový prostor na kávu nebo čaj při zachování absolutního soukromí. Řada dělících prvků získá kouzlo v jarním a letním období, kdy květena vytváří barevný obraz a dodá terase harmonický nádech.

Umístění – hotelové komplexy

Hotelové komplexy jsou ideálním prostorem k instalaci dělících květináčů. V hotelové vstupní hale, kavárně nebo restauraci rozdělíte prostor moderním způsobem a vhodnou výsadbou podtrhnete praktičnost květináčů ELEMENTO. Venkovní prostor nabízí další využití.

Umístění - kancelář

Kancelář - atraktivní místo pro zaměstnance, které vytváří dělící květináče. Příjemný a vzdušný prostor s výsadbou zeleně, která velmi vkusně rozdělí prostor dle požadavků majitele. Zelené rostliny vždy vytváří dobrou náladu a příjemné klima. V kanceláři můžete pozitivně ovlivnit náladu zaměstnanců prostřednictvím přirozeného prostředí.

Umístění - restaurace

Nápadité rozdělení prostor v restauraci či kavárně dělícími květináči od firmy VIVANNO. Vzhled vaší restaurace dostane nový nádech a návštěvníci ocení jemné a příjemné dělení prostoru mezi stoly či barovou částí. Zvolte jednoduché řešení, které vede k pocitu pohody mezi hosty i personálem.

Umístění - venkovní prostor

Dělící květináče jsou určené především pro venkovní použití. V nabídce od firmy VIVANNO najdete různé druhy materiálů určené k výrobě dělících květináčů (dřevo, sklolaminát, nerezová a cortenová ocel). Materiály mají vysokou stabilitu, odolnost vůči povětrnostním vlivům a dlouhou životnost.  Květináče jsou mrazuvzdorné a lze je ponechat venku po celý rok.

Výběr barvy

Při výběru dělících květináčů ve venkovním prostoru hraje rozhodující roli také barva. Velmi záleží na dlažbě nebo dřevěné podlaze a barevně by měl ladit i zahradní nábytek. U vnitřního prostoru jsou při pro procesu rozhodování o barvě zásadní tapety, barvy na stěnách, dřevěné obklady, koberce a nábytek.

Oblíbené barvy u zákazníků jsou antracit, černá, bílá (také ve vysokém lesku) a šedá. Jednoduché odstíny se dají výborně kombinovat s moderním i rustikálním nábytkem.