Exkluzivní květináče

Exkluzivní květináče od značky VIVANNO svým elegantním, honosným a moderním designem upoutají pozornost a zaujmou svým krásným vzhledem. Moderní květináče jsou vysoce kvalitní. Exkluzivní květináče mají nadstandardní povrchovou úpravu. Hotelové haly, divadelní foyer, obchodní domy nebo komerční prostory jsou ideálním místem pro umístění exkluzivních květináčů.

 

Filtr
1 z 2
1 z 2

Exkluzivní květináče od VIVANNO jsou vhodné především pro vnitřní použití, ale chráněný venkovní prostor květináčům neublíží. Jsou dostupné v obdélníkových, čtvercových, kulatých, kuželových tvarech a XXL velikostech. Jsou vyrobeny nejčastěji ze sklolaminátu, ale i z nerezu a dřeva.

Produkty značky VIVANNO jsou elegantní, jedinečné a speciální. Elegantní květináče ale vyčnívají z davu, a to pozitivním způsobem. Jsou designovým vrcholem zejména pro moderní domy a byty.

Designové květináče jako vizitka vaší firmy

Obchodní jednání probíhající v příjemném a atraktivním prostředí bude přínosné pro obě strany. Exkluzivní květináče s výsadbou zelených rostlin ocení vaši hosté i obchodní partneři. Dopřejte svým zákazníkům jednání ve stylovém prostředí. Ušlechtilé prostředí navíc vaše obchodní schůzky pozvedne na vyšší úroveň.

„První dojem se počítá“

Rčení, které platí i pro firmy.

Elegantní design exkluzivních květináčů ve vstupní hale, recepci nebo v předsálí kanceláře má velký význam a může ovlivnit náladu přicházejícího zákazníka. V krásném a příjemném prostředí se každý člověk cítí lépe.

Hosté a zákazníci se budou vracet tehdy, když zůstanou příjemné vzpomínky na obchodní jednání s vaší firmou. Exkluzivní květináče od značky VIVANNO mohou vytvářet emocionální spojení se zákazníkem, které je v dnešní době tak důležité.

Exkluzivní květináče - povrch, barva, materiál

Exkluzivní sklolaminátové květináče jsme navrhli s vysoce lesklým, polomatným až matným povrchem nebo s žebrovanou úpravou.

Varianty s vysokým leskem jsou k dispozici v barvě zlaté, stříbrné, červené, černé, antracitové a bílé. Ručně malované povrchy působí jedinečně a upoutají pozornost. V nabídce e-shopu najdete i povrchy s mramorovým vzhledem nebo leštěnou nerezovou ocelí.