Květináče

Květináče od firmy VIVANNO jsou vhodné do exteriéru a interiéru, kde vytváří příjemnou a vkusnou atmosféru. Květináče osazené zelenými rostlinami nabízí relax a klid v hektickém každodenním životě. Květináče jsou stylové a moderní, lze je umístit do komerčních a hotelových prostor, zimních zahrad, restaurací, rodinných domů, zahrad, na terasy a balkony.

 

Filtr
1 z 7
1 z 7

Tvary květináčů

VIVANNO nabízí mnoho variant modelů - květináče oválné, kulaté, hranaté (krychlové i kvadratické), vysoké, hluboké, úzké i široké - díky této široké nabídce najdete vždy ten správný květináč do vašeho interiéru. A pokud jste nenašli květináče v požadovaném formátu? Máme řešení, nabízíme také květináče na míru!

V nabídce najdete i květinové truhlíky vysoké 40 až 50 cm o šířce 60 až 120 cm. Vhodné k umístění na okenní parapet, terasu nebo lodžii, kde poslouží jako vhodná okrasa či dělící prvek v prostoru.

Bohatý sortiment od firmy VIVANNO objednávejte na e-shopu z pohodlí svého domova, šetříte svůj čas a my vám doručíme zboží až domů.

Nabídka barev

Zásadní roli při výběru květináče hraje jednoznačně barva. Vyberte si z nepřeberného množství barevných provedení. Barvy bílá, černá, červená, antracitová a šedá jsou dostupné i ve vysoce lesklém provedení, který je u zákazníků velmi žádaný.

Květináče v barvě stříbrné, červené, zlaté nebo béžové se těší velké oblibě. Jsou stylové, moderní, nadčasové a vkusné. Snadno se kombinují s jinými odstíny, což je pro zákazníka vždy to nejdůležitější.

Správná volba materiálu

Květináče jsou vyrobeny z různých materiálů. Volba správného materiálu je důležitá především u venkovních instalací. Odolný a stálý materiál je pro celoroční použití zásadní.

Sklolaminátové květináče

Sklolaminát - materiál vhodný do interiéru i exteriéru. Je odolný vůči povětrnostním vlivům a mrazu. Sklolaminátové květináče jsou pevné a stálé. Díky nízké hmotnosti v porovnání s jinými odolnými materiály je květináč ze sklolaminátu praktický a snadno se s ním manipuluje.

Plastové květináče

Plast je jedním z nejlehčích materiálů. Plastové květináče lze snadno přemístit v prostoru a jsou odolné vůči povětrnostním vlivům.  V nabídce naleznete i svítící květináče. UV osvětlení uvnitř květináče vytváří prostředí útulné, intimní a harmonické.

Nerezové květináče

Květináče z kvalitní nerezové oceli jsou velmi elegantní. Svým atraktivním vzhledem potvrzují jedinečnost v nabídce firmy VIVANNO. Materiál: nerezová ocel V2A (1.4301) o tloušťce cca 1 mm.