Misky

Misky na rostliny jsou pro svůj mělký tvar oblíbeným modelem do zahrad a interiérů, kde zkrášlí a oživí prostředí. Nádherný kontrast vytváří se zelenými i barevnými rostlinami, ale i jinými přírodními materiály. Skvěle v nich vypadají drobné skalničky nebo sukulenty. Misky můžete položit na stůl, polici, ale i jednoduše na podlahu nebo schody. Jsou skvělou variantou právě tam, kde se nehodí příliš velký květináč.

Filtr
1 z 1
1 z 1

Velké množství povrchových provedení a barev v našem sortimentu umožňuje zákazníkům najít to, co právě hledají pro své interiéry a exteriéry. Misky na rostliny jsou dekorativním doplňkem pro váš domov, ale i pro vaši zahradu.

Proč sklolaminát?

Sklolaminát je odolný, stálý a pevný, ale zároveň i lehký. Povětrnostní vlivy včetně mrazu mu neublíží. Je vhodný do vnitřních i venkovních prostor, celoroční instalace není problém. Misky na rostliny jsou mrazuvzdorné a lze je použít jako venkovní dekoraci.

Další výhodou sklolaminátu je snadné barvení materiálu. To umožňuje nabídnout zákazníkovi širokou škálu barev a povrchových struktur.