Příslušenství

Značka VIVANNO nabízí ke svým květináčům široký výběr příslušenství, které vám usnadní osazování květináčů, jejich přemisťování, péči o povrchy květináčů a mnoho dalších praktických pomůcek. Plastové vnitřní vložky do květináčů nabízíme v různých velikostech a tvarech. Pečlivě dbejte na výběr správné velikosti a pokud si nebudete jisti, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme. 

 

Filtr
1 z 1
1 z 1

Vnitřní vložky do květináčů

Praktické plastové vložky do květináčů vám šetří čas i peníze. Nejzásadnější výhodou je, že nemusíte celý prostor květináče vyplňovat zeminou. Některé naše květináče jsou opravdu velké a plastové vložky tím pádem nepostradatelnou součástí. Sázení rostlin, jejich přesazování i péče budou s plastovými vložkami radostí a zábavou. Důvěřujte praktickým plastovým vložkám do květináčů s integrovanou zálivkou.

Plastové vložky do květináčů můžete bez obav používat celoročně i venku. Snadno odolávají nízkým teplotám a nepříznivému počasí. Vodotěsná plastová vložka vás překvapí svou nízkou hmotností. Lze ji tedy jednouduše vložit do květináče a opět vyjmout. Plastové vložky pouze jednoduše položíte na okraj květináče.

Výběr správné vnitřní vložky

Při výběru odpovídající plastové vložky dbejte na správné rozměry. Sledujte vždy konkrétní doporučené příslušenství. Pokud máte nějaké dotazy nebo si nejste jisti, můžete nás samozřejmě kdykoliv kontaktovat. Jsme připraveni pomoci a poradit.

Protože naše květináče jsou online k dispozici v široké škále tvarů, nabízíme i různé tvary a velikosti vnitřních vložek. Základní rozdělení je dle tvaru na kulaté a hranaté vložky různých rozměrů. Vnitřní plastové vložky leží na okraji květináče. Flexibilní plastová vložka nabízí řešení v případě, že plastová vnitřní vložka není v odpovídající velikosti v nabídce. Flexibilní plastová vložka přiléhá zevnitř ke stěně květináče a její okraje by neměly přesahovat. Flexibilní vložku v případě potřeby jednoduše ustřihnete na požadovanou velikost.

Hranaté vložky do květináčů

Naše plastové vnitřní vložky jsou k dispozici v hranaté verzi, aby odpovídaly většině tvarů hranatých květináčů řady VIVANNO. V barvách bílá a černá se dají velmi dobře kombinovat. Podle barvy květináče lze vytvořit buď kontrast, nebo harmonické barevné sladění.

Vložka do květináče 19 x 21 cm

Vložka do květináče 29 x 29 cm

Vložka do květináče 34 x 34 cm

Vložka do květináče 39 x 39 cm

Kulaté vložky do květináčů

Kulaté vložky do květináčů jsou vhodné do kulatých květináčů z našeho sortimentu a jsou dostupné v černé barvě. Jednoduchá barva umožňuje použití vložky téměř ve všech barevných variantách květináčů. Vyrobeny jsou z kvalitního PP plastu, velmi dobře odolávají povětrnostním podmínkám. Ukázalo se, že jsou velmi praktické pro plnění zeminou. Kulaté vložky do květináčů jsou k dispozici v našem online obchodě s následujícími průměry.

Vložka do květináče o průměru 21 cm

Vložka do květináče o průměru 24 cm

Vložka do květináče o průměru 30 cm

Vložka do květináče o průměru 32 cm

Vložka do květináče o průměru 41 cm

Flexibilní vložka do květináče

Pokud nevyhovuje žádný z uvedených rozměrů, mohou pomoci naše pružné plastové vložky. Vložky do květináčů jsou průhledné a lze je ohýbat a zastřihávat. Jsou tedy přizpůsobivé a také voděodolné. Kulaté flexibilní vložky do květináčů jsou k dispozici v následujících průměrech.

Vložka do květináče o průměru 30 cm

Vložka do květináče o průměru 35 cm

Vložka do květináče o průměru 40 cm

Vložka do květináče o průměru 45 cm

Vložka do květináče o průměru 50 cm

Vložky do květináčů se zavlažovacím setem

Rostliny jsou součástí našeho života. Zkrášlují naše okolí a dodávají barvu našim čtyřem stěnám. Dají se s nimi vytvořit skvělé oázy klidu a harmonie. Jako jakýsi únik z hektického a stresujícího každodenního života může vzniknout útulné místo. Rostliny přinášejí radost a veselí. Aby mohly být optimálně zásobovány vodou, nabízíme vám hranaté vložky do květináčů s praktickým zavlažovacím setem. Ukazatel hladiny vody dává informaci, zda a kolik vody je třeba přidat. Tyto vložky se zavlažovacím setem jsou praktickými pomocníky v péči o rostliny.

Zavlažovací systém se skládá z následujících částí:

  • Falešné dno, které vytváří volný prostor 4,5 až 6,7 cm (podle velikosti vložky). Voda se tam může optimálně shromažďovat a v případě potřeby může být rostlinami absorbována kořeny.
  • Ukazatel hladiny vody z plastu, ukazatel vede přes přepážku do prostoru s vodou. Používáme plast, protože je odolnější a mnohem pevnější než sklo.
  • Červená měrka na ukazateli hladiny vody ukazuje, zda a kolik vody je třeba doplnit. Vždy tak znáte aktuální stav vody.

Následující obrázky ukazují postup při skládání samozavlažovací plastové vložky a její osazení rostlinami.