Drobné příslušenství

Vkusné doplňky proutěného sortimentu, které potěší jako dárek pro přátele nebo rodinu a ani ve vaší domácnosti se bez nich neobejdete. Opět zde najdete kvalitní materiály, které jsou přírodní a zároveň odolné. Ratan, vodní hyacint i bambus sálají hřejivou a útulnou atmosféru a hodí se do moderních i klasických interiérů. Drobné příslušenství to jsou kvalitní produkty v nabídce značky VIVANNO.

Filtr
Filtr
Cena
Od 619 Kč do 4441
Kategorie hloubky
Kategorie průměru
Kategorie šířky
Kategorie výšky
Umístění
1 z 1
1 z 1

Podnos TIM - vyroben z vodního hyacintu, který je jemně napleten na drátěný rám, aby byla zajištěna stabilita. Přirozený vzhled a pevná madla po stranách usnadňují přenášení. Povrch ošetřete 1x v roce rostlinným olejem, docílíte obnovení lesku.
Dekorační koš STINO svým neobvyklým tvarem a příslušným tmavým zbarvením upoutá vaši pozornost. Jeho design mřížkového vzhledu je moderní a nadčasový. Je vyroben z ratanu a je oblíbený pro svoji lehkost.
Sada prostírání ILANA - praktické a vkusné prostírání slouží k mnoha účelům. Chrání stůl před poškrábáním a zašpiněním, ale především dotváří celkový dojem prostřeného stolu. Sada je vyrobena z vodního hyacintu a je velmi odolná proti poškození.