Koše na prádlo

Moderní pletené proutěné koše na prádlo 
Koše na prádlo jsou potřebné v každé domácnosti. Povalující se špinavé prádlo nedělá na návštěvy ani obyvatele domácnosti nijak zvlášť dobrý dojem, a tak má každý v bytě koš na prádlo. VIVANNO se svými pletenými koši na prádlo z vodního hyacintu a ratanu představuje mnoho úžasných úložných košů na vaše špinavé prádlo. Vyberte si mezi hranatými i kulatými tvary a rozhodněte se pro barvy jako přírodní, hnědá, bílá nebo šedá. K dispozici je velký výběr košů a truhel na prádlo. Určitě najdete ten správný model do vaší koupelny, ložnice nebo dětského pokoje.

 

Filtr
Filtr
Cena
Od 1490 Kč do 4352
Kategorie hloubky
Kategorie šířky
Kategorie výšky
Umístění
1 z 1
1 z 1

Velikost, kterou potřebujete, závisí zcela na tom, kde bude koš na prádlo používán. Často se umisťuje přímo pod umyvadlo v koupelně, ve skříni nebo jednoduše v rohu místnosti. V každém případě je třeba vzít v úvahu způsob, jakým to funguje. Oceníte dělené přihrádky na třídění prádla? Nebo je pro vás důležitější, aby se tvar přizpůsobil vašemu prostoru? Preferujete odklápěcí víko nebo volně položené? V každém případě s košy na prádlo a boxy na prádlo od VIVANNO získáte produkty, které jsou prodyšné a zabraňují tak vzniku nepříjemných pachů. Objevte širokou nabídku košů na prádlo s krásnými vazbami od VIVANNO.

Praktické proutěné koše na prádlo
S koši a truhlami na prádlo z proutí by se mělo snadno manipulovat. Proto jsou téměř všechny koše na prádlo od VIVANNO dodávány s rukojetí. To umožňuje snadnou manipulaci.

Zejména v koupelně jsou koše a truhly na prádlo ideální. Udržují vaši domácnost čistou a uklizenou. Koše na prádlo s víkem brání výhledu na špinavé prádlo a tím neuklizenému dojmu. Pokud očekáváte návštěvy stačí špinavé prádlo uklidit do koše na prádlo. 

Koše na prádlo do koupelny
Koše na prádlo jsou nejen funkční. Samozřejmě by také měli působit dekorativně a být atraktivním doplňkem v místnosti. Přírodní pletené koše jsou proto tou správnou volbou, protože je lze umístit téměř kamkoli. V čisté bílé koupelně působí koš na prádlo v přírodní barvě příjemným dojmem. To znamená, že místnost nepůsobí přetíženě ani nepřirozeně, protože zejména pravý ratan má velmi reálný charakter, který se lidem líbí. V neposlední řadě máte u VIVANNO možnost vybrat si požadovanou barvu. Od medové barvy po šedou, bílou nebo černou najdete přesně takový koš na prádlo, jaký chcete. Umyvadlo nebo vysokou skříňku tak můžete opticky doplnit, aby barevně ladila s koupelnovým nábytkem.