Policové boxy

V praktických úložných boxech naleznete prostor k ukládání hraček, kosmetiky, prádla a jiných nezbytností. Úložné boxy nabízíme samostatně nebo v sadách po 2-6 kusech. Vyrobeny jsou z přírodních materiálů, který jim propůjčuje hřejivý a příjemný dojem. 

 

Filtr
Filtr
Cena
Od 523 Kč do 3997
Kategorie hloubky
Kategorie šířky
Kategorie výšky
Umístění
1 z 1
1 z 1

BASCO - v nabídce v bílé, hnědé a přírodní barvě. Policové boxy BASCO dodají vašemu domovu přirozenost a ladí se světlým dřevem v interiéru. Předností těchto boxů je, že korespondují s oblíbenou policí IKEA – BILLY. Policový box je nabízen jak bez vnitřní stélky, tak s ní. Vnitřní stélka z bavlny je odnímatelná a lze ji jednoduše vyprat v ruce. 
KIRA - policový box s praktickým odklápěcím víkem, snadno se otevírá i zavírá a víko je pevně připevněno ke koši. Integrovaná madla a lehká vnitřní podšívka doplňují funkčnost tohoto boxu. KIRA je vyrobena ze 100 % vodního hyacintu a má integrovaný drátěný rám. Policový box KIRA je nejen skvělým pomocníkem, ale díky svému neobvyklému vzhledu poslouží i jako krásná dekorace. 
NEW ASIA - v sadě 2 kusů poskytuje úložný prostor i atraktivní vzhled, a proto slouží také jako dekorativní prvek. Základem je drátěný rám opletený 100% přírodním vodním hyacintem, což zajišťuje stabilitu a kvalitu. Díky rozměru 32x32x32 cm se boxy hodí do polic KALLAX a EXPEDIT z obchodu IKEA. Další výhodou je, že koše lze snadno složit. Přírodní materiál boxů působí hřejivým a
příjemným dojmem.