Umělé vánoční stromky

VÁNOČNÍ STROMEK – tradice Vánoc

Nikdo z nás si bez vánočního stromečku nedovede představit ty nejkrásnější svátky klidu a pohody. Až s ním přichází do našich domovů ta pravá vánoční atmosféra.
Značka Vivanno nabízí možnost jak bez stresu a námahy zajistit klidné vánoční přípravy. Stačí se jen rozhodnout a vyzkoušet něco nového a praktického. Nebudete litovat. Uvažujte hospodárně a ekologicky. Moderní zákazník ví, že koupí umělého stromku šetří svůj drahocenný čas a finance.

 

Filtr
Filtr
Cena
Od 4170 Kč do 21093
Kategorie průměru
Kategorie výšky
Umístění
1 z 1
1 z 1

Proč se rozhodnout právě pro umělý stromek?
Nákupem umělého vánočního stromku zajistíte své rodině ten nejkrásnější dárek. Krásný umělý vánoční smrk či jedli od značky VIVANNO nerozeznáte od přírodních stromků. Dokonale zelené a měkké jehličí vás nadchne svojí pravidelností a hustotou. Větve a větvičky lze libovolně ohýbat. Díky deštníkové/skládací technice lze stromek sestavit.
Mnozí si zakládají na pravém vánočním stromku, ale ten začne časem opadávat a později ho musíte zlikvidovat. Umělý vánoční stromek jednoduše složíte zpět do krabice a uložíte do komory, kde zůstane připravený na další rok. Ani úklid po opadaném jehličí vás nečeká, v této chvíli šetříte svůj drahocenný čas, který můžete věnovat svým dětem nebo přátelům.
Není právě nyní důvod k novému rozhodnutí? Umělý vánoční stromek je správnou volbou pro starší generace, rodiny s dětmi, ale i pro firmy. Prožijte vánoční svátky bez stresu, davového šílenství a únavy. Značka Vivanno Vám nabízí nákupem umělých vánočních stromků prožít ty pravé klidné Vánoce.

Výhody umělého vánočního stromku:
 vhodné pro alergiky
 vyřešení problému likvidace
 finanční úspora
 možnost objednání online
 kvalita, odolnost, vkus
 výrazná podpora ekologie
Informace o produktu
 vyrobeno ze 100 % polyethylenu (PE) 
 ohýbatelné větve a větvičky
 měkké jehly, realistická barva a vzhled
 kmen a větve vyrobeno z oceli nebo drátu 
 nehořlavý (testováno podle DIN EN 71-2)
 systém skládání a deštníku usnadňuje montáž
 doba montáže maximálně 30 minut
 včetně stojanu na vánoční stromek
 praktické uložení v přiloženém kartonu


Varianty:
JEDLE NORMANN
SMRK FICHTE

Rozměry:
120 cm / 150 cm / 180 cm
210 cm / 240 cm / 270 cm / 300 cm
Umělé vánoční stromky od značky VIVANNO jsou k dispozici v různých velikostech. Počínaje výškou 120 cm a končící výškou 300 cm. Výběr je opravdu rozmanitý. Vánoční umělé stromky najdou své místo jak v menších interiérech, ale i v obchodních centrech nebo rodinném domě s vysokými stropy. Pohled na umělou jedli či smrk je úchvatný. Vánoční stromek lze doladit elegantními ozdobami, praktickým řetězem LED světel a dalšími dekoracemi od značky VIVANNO.