Vánoční dekorace

Vánočními dekoracemi z nabídky značky VIVANNO vytvoříte útulnou a vkusnou atmosféru Vánoc. Elegantní sady vánočních ozdob, dekorace ze dřeva, LED osvětlení a spousty dalších doplňků přinesou do vašeho domova styl a nadčasovost.

Dekorativní misky a exkluzivní květináče v barvě červené, zlaté nebo stříbrné dodají interiéru domova, kanceláře či kavárny ten pravý nádech vánoční atmosféry.
Značka VIVANNO nabídkou vánočních dekorací nadchne zákazníky a splní sny o změně vánoční výzdoby pro vaše nejbližší a poskytne jednoduchost nákupu ve svém e-shopu. Nákupem online šetříte svůj čas, finance a přírodu.

 

Filtr
1 z 2
1 z 2

Dřevěné vánoční dekorace
Přírodní dekorace - vánoční ozdoby ze dřeva, lucerny a dřevěné stromečky SPIRA MINI harmonicky spojují tradiční prvky vánoc s nádechem moderního stylu interiéru. Dřevěné dekorace na stůl nebo komodu dotvoří příjemnou vánoční atmosféru. Přirozená barva dřeva v kombinaci červené, stříbrné a zelené spolu krásně ladí.
Květináče ve stříbrné, červené a zlaté barvě
Exkluzivní květináče ve stříbrné, červené a zlaté barvě - klenot v nabídce značky VIVANNO. Lesk, výška a originalita nadchne každého zákazníka. Díky designu a neobvyklému vzhledu povýšíte atmosféru vánoční výzdoby na něco výjimečného. V kombinaci s tmavým nebo světlým interiérem lze s exkluzivními květináči vytvořit útulný předvánoční čas. Přeneste Vánoce do vstupních prostor hotelů, restaurací, kaváren či domova samotného. Vánoční dekorace ze sklolaminátu v provedení vysokého lesku jsou vhodné především pro vnitřní použití.
Vánoční ozdoby
Vánoční ozdoby od značky VIVANNO se vyznačují elegantností a honosným vzhledem. Nabízeny jsou v barvě antracitové, černé, bílé, smetanové a červené. Sadu vánočních ozdob je možné zakoupit po 12/16/18 kusech. Dekorace je vyrobena ze skla a zakončena kovovým očkem stříbrné barvy.
Dekorační svícny
Svícny od značky VIVANNO přináší do vašeho domova nádhernou atmosféru Vánoc. Mimořádně stabilní svícny lze objednat v různých velikostech, rozměrech a barvách. Skleněná vitrína dává prostor svíčkám, vánočním ozdobám, světelným řetězům a dalším vánočním dekoracím. Zvolte si sváteční zlatý, stříbrný nebo červený odstín a podtrhněte teplým světlem svíček jedinečnost produktu, který nezklame v žádném interiéru. 
Vrchní kryt můžete lehce sejmout. Aranžování dekorací a údržba povrchu je velmi snadná. Elegantní svícny jsou vyrobeny z kvalitního vláknocementu, dřeva, hliníku a sklolaminátu. Jsou stabilní s dlouhou životností a vhodné pro umístění v interiéru nebo v dobře chráněném exteriéru.