Závěsné a nástěnné květináče

Máte k dispozici málo prostoru, ale přesto se nechcete obejít bez pěkné dekorace? Milujete rostliny, ale nemáte kam umístit květináč? Závěsné květináče jsou ideální dekorace a díky zelené výsadbě navodí skutečně příjemnou atmosféru. Oživte své stěny doma, v kanceláři, v chodbě nebo na balkóně či terase. Závěsné nebo nástěnné květináče jsou určeny pro vnitřní i venkovní použití.

 

 

Filtr
Filtr
Cena
Od 974 Kč do 2218
Kategorie hloubky
Kategorie průměru
Kategorie šířky
Kategorie výšky
Materiál
1 z 1
1 z 1

Nástěnné květináče nezabírají žádný prostor na podlaze a lze je snadno zavěsit na zeď. Použijte závěsné květináče místo obrazů nebo zrcadla a zajistěte si tak pro sebe více přírody.

Většina nástěnných květináčů je vhodných pro venkovní použití. Sklolaminát je odolný vůči povětrnostním vlivům a lze jej také používat na zahradě nebo na terase po celý rok. Aby se při venkovních instalacích zabránilo podmáčení rostlin, doporučuje se vyvrtat do spodní části květináčů odtokový otvor. Přebytečná voda tak bude moci jednoduše odtékat. Pokud nechcete, aby vám voda stékala po venkovní zdi, ponechte květináč tak, jak jste ho zakoupili, ale dávejte pozor, aby se vaše rostliny neutopily. 

Pro vnitřní použití doporučujeme nástěnný květináč pro jistotu "vystlat" fólií, aby byla 100% jistota, že květináč bude vodotěsný.

Nástěnné květináče pro mnoho účelů


Ať už svůj nástěnný květináč vyplníte krásnými květinami, čerstvou zelení nebo dekorativními doplňky, závěsný květináč v každém případě vytvoří atraktivní dekoraci obytného prostoru. Řetěz světel, který ledabyle obtočíte kolem závěsného květináče, zajistí útulnou večerní atmosféru.

Nástěnný květináč jako květináč na bylinky


Rádi vaříte a připravujete čerstvé pokrmy? A nebylo by fajn mít v kuchyni po ruce vždy čerstvé bylinky? Použijte nástěnné květináče jako závěsné květináče na bylinky a podle potřeby a sezónnosti pěstujte to pravé pro vaši kuchyni. 

Závěsnými květináči si jednoduše můžete navodit pocit pohody, ať už u vás doma v obýváku nebo v kanceláři, kde se vám při pohledu na zelené rostliny zvedne nálada i produktivita práce. Závěsný květináč je skutečné plus pro každý prostor. Vybrat si můžete dle svého vkusu z několika tvarů závěsných květináčů: kruh, půlkruh, čtverec nebo obdelník. 

Nástěnné květináče lze připevnit ke stěně pouze 2 šrouby a hmoždinkami. Otvory v závěsném květináči pro uchycení jsou již předvrtány. Montáž je tedy vcelku jednoduchá.

V naší nabídce závěsných květináčů naleznete elegantní a moderní barvy nástěnných květináčů. Betonový vzhled je velmi trendy a na mnoha našich modelech závěsných květináčů ho najdete. Lehce pórovitá struktura působí přirozeně a zároveň moderně.