Umělé rostliny

Realisticky vypadající umělé rostliny pro vaše dekorace
Někdy není nutné kupovat skutečné květiny, abyste vnesli do prostoru trochu zeleně. Umělé rostliny jsou skvělou alternativou pro vnitřní použití. Pokud nemáte čas nebo vhodné podmínky, nemusíte se obejít bez pestrých barev a zářivě zelené. Kvalitní umělé rostliny dokáží velmi realisticky ty skutečné napodobit. Jistě se vám již stalo, že jste si museli květiny zblízka prohlédnout nebo se jich dokonce dotknout, abyste rozeznali skutečnost od napodobeniny. Nebojte se tedy vytvořit přirozenou atmosféru použitím umělých rostlin VIVANNO. Zde si můžete koupit online rostliny, které vypadají jako skutečné. 

 

Filtr
Filtr
Cena
Od 1039 Kč do 4885
Kategorie hloubky
Kategorie šířky
Materiál
Umístění
1 z 1
1 z 1

Umělé rostliny mají oproti skutečným květinám obrovskou výhodu: zcela odpadá časově náročná péče o ně. Můžete zapomenout na neustálé zalévání, přesazování a kontrolu povadlých listů. Obklopte se různými umělými rostlinami v libovolných barvách a jen si užívejte. 

Umělé rostliny jsou vhodné zejména pro:

- Podniky
- Kanceláře
- Lékařské praxe a nemocnice
- Veřejné budovy, jako jsou muzea, vlaková nádraží, letiště
- Restaurace a kavárny

Prostory vhodné pro umělé rostliny:

- s malým denním světlem
- kde je průvan
- ve kterém lidé kouří
- s vysokou vlhkostí
- kde jsou vysoké nebo nízké teploty
- které nejsou dlouhodobě obydleny

Jak se umělé rostliny používají?
Umělé rostliny nabízíme většinou v jednoduchých, ale vkusných plastových květináčích. Stačí je tedy pouze umístit na vhodné místo dle vašeho výběru. Pokud chcete dosáhnout ještě většího estetického dojmu, umístěte umělou rostlinu i s tímto základním květináčem do ozdobného a vkusného květináče, který bude ladit s ostatním interiérem. Při výběru umělé rostliny byste měli věnovat pozornost velikosti, barvě a stylu.  

Vysoké umělé rostliny vypadají velmi dobře ve vysokých květináčích, kterých naleznete na našem eshopu opravdu hodně. Vybrat si tedy můžete ze široké škály tvarů i barev. Huňaté a středně velké rostliny je vhodné umístit do květináčů středně vysokých - kolem 70-80 cm. Pro vytvoření kontrastů volte výrazné barvy umělých rostlin s jednobarevnými květináči bílé, černé nebo šedé barvy.  

Umělé květiny jsou obzvláště oblíbené ve zdravotnictví. Z hygienických důvodů jsou v některých zdravotnických zařízeních květiny s půdou zakázány. Mohou se v nich rozmnožit bakterie a vytvořit drobný hmyz, který by mohl mít v ordinaci nebo zdravotnickém zařízení neblahé následky. V tomto případě vnesou pěkně naaranžované umělé rostliny do těchto zařízení život a zajistí atraktivní dekoraci.

Materiály pro vysoce kvalitní umělé rostliny
Při filigránové výrobě umělých rostlin se používají kvalitní plasty a kvalitní textilní materiály. Vzájemným působením syntetických materiálů vznikají krásné umělé rostliny, které nejsou zvenčí v žádném případě horší než skutečné rostliny. Odpovídajícími odstíny různých umělých květin lze dosáhnout velmi živých výsledků.

Dlouhý požitek z umělých rostlin
Abyste se z umělých květin radovali co nejdéle, měly by být chráněny před silným slunečním zářením. K čištění umělých květin je nejlepší použít navlhčený hadřík, kterým přetřete jednotlivé listy. Nejlepší je použít hadřík z mikrovlákna, aby se zabránilo tvorbě žmolků.